Nasi przyjaciele

płatności online

Newsletter


Przekaż swój jeden procent

Stowarzyszenie istnieje od 2003 roku. Od początku działalności naszą aktywność kierunkowaliśmy na dzieci i osoby dorosłe, potrzebujące wsparcia, które z różnych względów znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Przez 17 lat aktywnej działalności nasze priorytety nie uległy zmianie – pracujemy zgodnie z tłumaczeniem nazwy stowarzyszenia - „nieszczęśliwy jest świętością”. Wsparcie świadczymy w sposób profesjonalny, stawiając przede wszystkim na pomoc specjalistów, którzy od początku funkcjonowania organizacji aktywnie włączają się w realizację naszych celów.

 Decydując się na uruchomienie konkretnego programu, zawsze zaczynamy od kompleksowej diagnozy problemu. Definiujemy grupę docelową, której chcemy pomóc, a także wskazujemy optymalne możliwości wsparcia. Dzięki temu nasze projekty realnie pomagają dzieciom niepełnosprawnym, seniorom czy osobom ubogim. Ścisła współpraca ze specjalistami jest gwarancją najwyższej jakości merytorycznej prowadzonych działań. Nigdy nie stosujemy półśrodków, wiedząc, jak istotne jest kompleksowe i fachowe wsparcie potrzebujących.

           Jak wykorzystamy 1% na prowadzone projekty?

            Środki z 1% podatku to ogromne wsparcie dla naszych działań. Bez nich nie bylibyśmy w stanie zrealizować tak wiele i objąć pomocą tak imponującej liczby osób. Tegoroczne odpisy podatkowe (rozliczenie za 2019 r.) chcemy przeznaczyć na adaptację i urządzenie przestrzeni wokół budynku, w którym funkcjonuje Przedszkole Terapeutyczne, Centrum Wsparcia Dziecka Niepełnosprawnego i Rodziny oraz Kawiarenka Pod Parasolem. Naszym marzeniem jest stworzenie ogrodu terapeutycznego, który jest nieocenionym wsparciem w pracy z dziećmi. Plany stowarzyszenia budujemy również w oparciu o marzenia dzieci. Jednym z nich, które zamierzamy sfinansować ze środków pochodzących z 1% podatku, jest doposażenie placu zabaw. Chcemy zakupić sprzęt, umożliwiający dzieciom niepełnosprawnym pełną aktywność i integrację z rówieśnikami na świeżym powietrzu. Myślimy także o unowocześnieniu wyposażenia sal terapeutycznych, a szczególnie Sali Doświadczania Świata, w której widzimy pilną potrzebę zakupu łóżka wodnego.Przekaż swój 1% naszej organizacji klikając w link
https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-0000171499/

 

 

PIT Online z PITax.pl
<http://www.pitax.pl/pit-online/>  dostępny jest dzięki współpracy z IWOP

KRS
0000171499

NASI PODOPIECZNI

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Czytaj więcej

NAJNOWSZE