Nasi przyjaciele

płatności online

Newsletter


Aktualności

Wstecz
dodane przez: Administrator
10-04-2018

Z AVIVĄ nowy wymiar PROGRAMOWANIA!

W czerwcu 2017 roku nasze Stowarzyszenie zostało laureatem 5. edycji konkursu grantowego „To dla mnie ważne” organizowanego przez Fundację AVIVA. Program ma na celu wsparcie lokalnych inicjatyw społecznych wspomagających rozwój i edukację małych dzieci.

Po długim  czasie oczekiwania do Kawiarenki „ Pod parasolem” dotarł MUSICON - unikatowa  drewniana  ruchoma maszyna, która będzie towarzyszyć dzieciom niepełnosprawnym w ich codziennej terapii nie tylko muzycznej, ale matematycznej i ruchowej. Za pomocą przycisków dzieci będą mogły samodzielnie budować  figury i kształty, które pod wpływem  obrotowego ruchu bębna przeradzają się w dźwięki  tworząc  muzykę.

Do  muzycznej zabawy  w niedługim czasie zaprosimy innych . Ponieważ sprzęt jest mobilny "nasi kawiarenkowcy” planują  ze  swoją  „katarynką" rozpocząć muzyczną wędrówkę po zaprzyjaźnionych szkołach i przedszkolach, inicjując integracyjne spotkania. W ramach podziękowania za oddane głosy chcemy też odwiedzić szkoły ponadgimnazjalne, a w nich Kluby Wolontariuszy.

Zaczynamy z  MUSICONem nową przygodę !!!

Link do filmu z pierwszego uruchomienia: https://drive.google.com/file/d/1w6YnOxVeLBA888izrRgupZXQzAQvvbkx/view


KRS
0000171499

NASI PODOPIECZNI

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Czytaj więcej

NAJNOWSZE