Nasi przyjaciele

płatności online

Newsletter


Aktualności

Wstecz
dodane przez: Administrator
27-09-2018

XI edycja Targów Wolontariatu

Stowarzyszenie Dobroczynne „Res Sacra Miser” w Olkuszu serdecznie zaprasza  wszystkich chętnych do zgłaszania kandydatur w konkursie „Wolontariusz Roku 2018” organizowanym w trzech kategoriach:
- najlepszy wolontariusz w mojej organizacji,
- najlepszy wolontariusz – uczeń,
- najlepszy wolontariusz – pedagog – propagator idei wolontariatu.

Celem konkursu jest uhonorowanie osób propagujących na co dzień wolontariat i pracujących bezinteresownie dla dobra innych. Warunkiem udziału w konkursie jest pisemne zgłoszenie danej kandydatury do nagrody w wybranej kategorii na załączonym formularzu zgłoszeniowym zawierającym stosowne uzasadnienie wraz z opisem osiągnięć kandydata w zakresie wolontariatu. Zgłoszenie do konkursu „Wolontariusz Roku 2018” należy składać w siedzibie Stowarzyszenia (budynek „Społem” PSS w Olkuszu, ul. Króla Kazimierza Wielkiego 12 pok. 18) w terminie do 29 października  2018 roku do godz. 15.00.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania poniżej. Oceny zgłoszonych ofert dokona powołana przez Zarząd Stowarzyszenia Komisja Konkursowa. Prosimy zgłaszającego o oddelegowanie przedstawiciela do prac w Komisji. Wszelkich informacji w zakresie organizacji Targów udzieli Państwu koordynator projektu Pani Janina Lenarczyk (tel. 698-211-780). Ogłoszenie wyników konkursu wraz z wręczeniem nagród dla Laureatów będzie mieć miejsce  podczas XI edycji Targów Wolontariatu, które odbędą się w dniu 07 grudnia 2018 roku o godz. 10.00 w Miejskim Domu Kultury w Olkuszu przy ulicy  Francesco Nullo 29.

Serdecznie zapraszamy  do wzięcia udziału w konkursie.
Konkurs „Wolontariusz Roku 2018” jest realizowany w ramach projektu „Potrzebujesz mnie więc jestem” przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Formularz zgłoszenia

Regulamin


KRS
0000171499

NASI PODOPIECZNI

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Czytaj więcej

NAJNOWSZE