Nasi przyjaciele

płatności online

Newsletter


Aktualności

Wstecz
dodane przez: Administrator
25-09-2019

Wolontariusz Roku 2019

Stowarzyszenie Dobroczynne „Res Sacra Miser” w Olkuszu serdecznie zaprasza  wszystkich chętnych do zgłaszania kandydatur w konkursie „Wolontariusz Roku 2019” organizowanym w trzech kategoriach:
- najlepszy wolontariusz w mojej organizacji,
- najlepszy wolontariusz – uczeń,
- najlepszy wolontariusz – pedagog – propagator idei wolontariatu.

Celem konkursu jest uhonorowanie osób propagujących na co dzień wolontariat i pracujących bezinteresownie dla dobra innych. Warunkiem udziału w konkursie jest pisemne zgłoszenie danej kandydatury do nagrody w wybranej kategorii na załączonym formularzu zgłoszeniowym zawierającym stosowne uzasadnienie wraz z opisem osiągnięć kandydata w zakresie wolontariatu. Zgłoszenie do konkursu „Wolontariusz Roku 2019” należy składać w siedzibie Stowarzyszenia (budynek „Społem” PSS w Olkuszu, ul. Króla Kazimierza Wielkiego 12 pok. 18) w terminie do 24 października  2019 roku do godz. 15.00.

Oceny zgłoszonych ofert dokona powołana przez Zarząd Stowarzyszenia Komisja Konkursowa. Prosimy zgłaszającego o oddelegowanie przedstawiciela do prac w Komisji.  Wszelkich informacji w zakresie organizacji Targów udzieli Państwu koordynator projektu Pani Janina Lenarczyk (tel. 698-211-780). Ogłoszenie wyników konkursu wraz z wręczeniem nagród dla Laureatów będzie mieć miejsce  podczas XII edycji Targów Wolontariatu, które odbędą się w dniu 05 grudnia 2019 roku o godz. 10.00 w Miejskim Domu Kultury w Olkuszu przy ulicy  Francesco Nullo 29. Serdecznie zapraszamy  do wzięcia udziału w konkursie.

Konkurs „Wolontariusz Roku 2019” jest realizowany w ramach projektu „Potrzebujesz mnie więc jestem” przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania poniżej.
Link


KRS
0000171499

NASI PODOPIECZNI

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Czytaj więcej

NAJNOWSZE