Nasi przyjaciele

płatności online

Newsletter


Aktualności

Wstecz
dodane przez: Administrator
27-09-2017

Wolontariusz Roku 2017

Stowarzyszenie Dobroczynne „Res Sacra Miser” w Olkuszu serdecznie zaprasza do zgłaszania kandydatur w konkursie „Wolontariusz Roku 2017” organizowanym w trzech kategoriach:

- najlepszy wolontariusz w mojej organizacji,

- najlepszy wolontariusz – uczeń,

- najlepszy wolontariusz – pedagog – propagator idei wolontariatu.

Konkurs ma na celu uhonorowanie osób propagujących na co dzień wolontariat i pracujących bezinteresownie dla dobra innych.

Warunkiem udziału w konkursie jest pisemne zgłoszenie danej kandydatury do nagrody w wybranej kategorii na załączonym formularzu zgłoszeniowym zawierającym stosowne uzasadnienie wraz z opisem osiągnięć kandydata w zakresie wolontariatu. Zgłoszenie do konkursu „Wolontariusz Roku 2017” należy składać w siedzibie Stowarzyszenia (budynek „Społem” PSS w Olkuszu, ul. Króla Kazimierza Wielkiego 12 pok. 20) w terminie do 28 października  2017 roku do godz. 15.00.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania poniżej.

W przypadku zgłoszenia kandydatur do konkursu prosimy także o wyznaczenie przedstawiciela do prac w Komisji Konkursowej oceniającej zgłoszone oferty.

            Wszelkich informacji w zakresie organizacji Targów udzieli Państwu koordynator projektu Pani Anna Dela ( tel. 662 742744 )  lub Pani Dorota Mosurek (nr tel. 608 38 38 56).

Ogłoszenie wyników konkursu wraz z wręczeniem nagród dla Laureatów odbędzie się podczas X edycji Targów Wolontariatu organizowanych w Domu Kultury w Wolbromiu przy ulicy  Leśnej nr 2.

 Serdecznie zapraszamy  do wzięcia udziału w konkursie. 

Konkurs „Wolontariusz Roku 2017” jest realizowany w ramach projektu „Potrzebujesz mnie więc jestem” przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

REGULAMIN KONKURSU

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


KRS
0000171499

NASI PODOPIECZNI

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Czytaj więcej

NAJNOWSZE