Nasi przyjaciele

płatności online

Newsletter


Aktualności

Wstecz
dodane przez: Administrator
06-11-2019

„Uczymy się żyć z autyzmem” - zaproszenie na konferencje

Stowarzyszenie Dobroczynne „Res Sacra Miser” realizuje kolejny projekt edukacyjny związany z funkcjonowaniem dziecka niepełnosprawnego pn.  „Uczymy się żyć z autyzmem - działania edukacyjne upowszechniające wiedzę na temat autyzmu i sposobów tworzenia bezpiecznego i przyjaznego środowiska dla rodziców i dzieci ze spektrum autyzmu”.  W ramach projektu w dniu 18.11.2019 r. zorganizowana zostanie V Konferencja Edukacyjna z cyklu  „Oswój mój świat”.  Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Adresatami  są rodzice dzieci niepełnosprawnych, nauczyciele szkół i przedszkoli  oraz  specjaliści instytucji pracujących z dzieckiem niepełnosprawnym, w tym ze spektrum autyzmu.

Udział w konferencji jest bezpłatny, konieczna jest wcześniejszą rejestracja. Zainteresowane osoby prosimy  o  zgłoszenia do  dnia  13  listopada  2019 r., telefonicznie: 660  246  386  lub mailowo na adres: sala@rsm.olkusz.pl

Tegoroczna konferencja będzie „oswajać świat dziecka ze spektrum autyzmu” z Treningiem Umiejętności Społecznych  (TUS).

Uczestnicy dowiedzą się m.in.:

  • Czym jest TUS ?
  • Dlaczego TUS jest niezbędne dla dzieci z trudnymi zachowaniami?
  • Jakie są optymalne modele zajęć uczących kompetencji społecznych?

Szczegółowo informacje na plakcie

 Konferencja organizowana jest dzięki współfinansowaniu  z Województwa Małopolskiego.  Projekt realizowany w obszarze „Małopolska WIE- wiedza, innowacje, edukacja  -wsparcie inicjatyw edukacyjnych.


KRS
0000171499

NASI PODOPIECZNI

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Czytaj więcej

NAJNOWSZE