Nasi przyjaciele

płatności online

Newsletter


Aktualności

Wstecz
dodane przez: Administrator
10-05-2018

Trwa rekrutacja seniorów do projektu "Senior = Lider - Program rozwoju kompetencji społecznych osób starszych”

Stowarzyszenie Dobroczynne "Res Sacra Miser" w Olkuszu poszukuje osób w wieku 60 lat i więcej z terenu gminy Olkusz i Bukowno chcących uczestniczyć w nowo realizowanym projekcie: "Senior = Lider. Program rozwoju kompetencji społecznych osób starszych”.   

Jest to kolejne przedsięwzięcie naszego Stowarzyszenia mające na celu zachęcenie osób starszych do aktywności społecznej na rzecz swojego środowiska. Tym razem grupa 25 osób zostanie objęta cyklem szkoleniowo-doradczym w wymiarze 44 godzin szkoleniowych (5 spotkań, w tym jedno o charakterze wyjazdowym). Głównym założeniem projektu jest nauka poprzez doświadczenie – każdy uczestnik będzie miał możliwość zespołowej realizacji inicjatyw, na którą otrzyma środki finansowe.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Aby zgłosić chęć udziału w projekcie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i dostarczyć go do siedziby Stowarzyszenia (ul. Króla Kazimierza Wielkiego 12, Olkusz) do dnia 18 maja 2018 r.

 Jeśli zatem masz minimum 60 lat, mieszkasz na terenie gminy Olkusz lub Bukowno, masz zapał i chcesz zrobić coś pożytecznego na rzecz swojego otoczenia ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJCKIE. Preferowane są osoby, które nie działały dotychczas w strukturach organizacji pozarządowych.

Informacje o projekcie pod numerem telefonu: 32 646 55 53

Formularz zgłoszeniowy

Projekt dofinansowany jest ze środków Programu Rządowego na rzecz Aktywności Osób Starszych na lata 2014-2020.

 

 


KRS
0000171499

NASI PODOPIECZNI

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Czytaj więcej

NAJNOWSZE