Nasi przyjaciele

płatności online

Newsletter


Aktualności

Wstecz
dodane przez: Administrator
01-12-2017

Świąteczna Zbiórka Żywności ruszyła!

Od 1 do 3 grudnia trwa 21 edycja Świątecznej Zbiórki Zywności współorgaznizowana przez Stowarzyszenie Dobroczynnne „Res Sacra Miser” w Olkuszu we współpracy z Bankiem Żywności w Krakowie.

Wolontariusze z 6 olkuskich szkół ponadgimnazjalnych – I L.O, II L.O., IV L.O., Z.S. nr 1, Z.S. nr 3 oraz Z.S. nr 4 wraz z opiekunami dyżurują m.in. dyskontach Biedronki, Lewiatana, Lidla czy PSS „Społem”. Celem akcji jest zbiórka jak największej ilości żywności, która przed świętami w formie paczek trafi do osób i rodzin najbardziej potrzebujących z naszego terenu.

Bardzo prosimy o przyłączenie się do naszej akcji. Niech to będzie gest solidarności z tymi, których dziś los doświadcza bardziej niż nas.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą o przekazywanie produktów o długim terminie ważności takich jak: konserwy mięsne i rybne, cukier, olej, makarony, mąka, słodycze, prztwory warzywne i owocowe itp.

Dałącz do szlachetnej akcji podzielenia się tym, co najcenniejsze – sercem! Wrzuć do swojego kosza choćby o jeden produkt więcej!Pamiętaj: dobro powraca!


KRS
0000171499

NASI PODOPIECZNI

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Czytaj więcej

NAJNOWSZE