Nasi przyjaciele

płatności online

Newsletter


Aktualności

Wstecz
dodane przez: Administrator
23-06-2016

Prosimy o głosy w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego!

Nasze Stowarzyszenie we współpracy z olkuskimi szkołami ponadgimnazjalnymi przygotowało wspólny projekt do I edycji budżetu obywatelskiego województwa małopolskiego. W ramach zadania pn. "Kreatywnie dla młodzieży - cykl zajęć zwiększających kompetencje kluczowe młodzieży z terenu powiatu olkuskiego" uczniowie: I LO, II LO, IV LO, ZS nr 3 i ZS nr 4 mają szanse na udział w wysokiej jakości zajęciach dodatkowych.

 Dzięki dofinansowaniu dla uczniów każdej z ww. szkół zostaną zorganizowane dodatkowe zajęcia:
- koła matematyczne, przyrodnicze, językowe (60 godzin zajęć);

- warsztaty informatyczne (30 godzin zajęć);

- warsztaty artystyczne (30 godzin zajęć);

- sportowe/ turystyczne (30 godzin zajęć);

- szkolenia z umiejętności pracy w zespole, autoprezentacji.

 Zadanie przewiduje także blok działań dla młodzieżowych liderów (uczniów działających w Klubach Wolontariusza, samorządzie szkolnym). Jest to kontynuacja działań prowadzonych w ramach projektu "Młodzież w działaniu - olkuska szkoła liderów", realizowanego przez nasze Stowarzyszenie w ramach Programu "Obywatele dla Demokracji:, finansowanego z Funduszy EOG.

 Jak głosować?

Od 18 czerwca  do 6 lipca  br. wszyscy mieszkańcy powiatu olkuskiego, którzy ukończyli 16 rok życia mogą oddać swój głos na  zadania (jedno o zasięgu powiatowym i jedno o zasięgu subregionalnym)  zgłoszone do I edycji budżetu obywatelskiego województwa małopolskiego.

Wystarczy wejść na stronę https://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie, wskazać jako miejsce zamieszkania powiat olkuski i z listy wybrać zadanie nr PKOLU013. pn. "Kreatywnie dla młodzieży - cykl zajęć zwiększających kompetencje kluczowe młodzieży z terenu powiatu olkuskiego".

 Wspólnie z Dyrekcją i uczniami wymienionych szkół prosimy o głos.


KRS
0000171499

NASI PODOPIECZNI

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Czytaj więcej

NAJNOWSZE