Nasi przyjaciele

płatności online

Newsletter


Aktualności

Wstecz
dodane przez: Administrator
12-09-2019

Nowy projekt dla seniorów - rekrutacja

Trwa rekrutacja seniorów do projektu „Aktywny senior - wsparcie społeczności lokalnej przez budowanie aktywności społecznej osób 60+”

 Stowarzyszenie Dobroczynne "Res Sacra Miser" w Olkuszu poszukuje osób w wieku 60 lat i więcej z terenu gminy Olkusz, Bukowno, Bolesław chcących uczestniczyć w nowo realizowanym projekcie: „Aktywny senior - wsparcie społeczności lokalnej przez budowanie aktywności społecznej osób 60+”.  

Jest to kolejne przedsięwzięcie naszego Stowarzyszenia mające na celu zachęcenie osób starszych do aktywności społecznej na rzecz swojego środowiska. Tym razem grupa 15 osób zostanie objęta cyklem szkoleniowo-doradczym w wymiarze 28 godzin szkoleniowych (3 spotkania, w tym jedno o charakterze wyjazdowym). Głównym założeniem projektu jest nauka poprzez doświadczenie – każdy uczestnik będzie miał możliwość zespołowej realizacji inicjatyw, na którą otrzyma środki finansowe.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Aby zgłosić chęć udziału w projekcie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i dostarczyć go do siedziby Stowarzyszenia (ul. Króla Kazimierza Wielkiego 12, Olkusz) do dnia 18 września 2019 r.

Jeśli zatem masz minimum 60 lat, mieszkasz na terenie gminy Olkusz/ Bukowno/ Bolesław, masz zapał i chcesz zrobić coś pożytecznego na rzecz swojego otoczenia ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJCKIE. Preferowane są osoby, które nie działały dotychczas w strukturach organizacji pozarządowych.

 Informacje o projekcie pod numerem telefonu: 32 656 55 53

 

 

 

Projekt dofinansowany jest ze środków Programu Rządowego na rzecz Aktywności Osób Starszych na lata 2014-2020.


KRS
0000171499

NASI PODOPIECZNI

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Czytaj więcej

NAJNOWSZE