Nasi przyjaciele

płatności online

Newsletter


Aktualności

Wstecz
dodane przez: Administrator
06-01-2015

Konkurs Wolontariusz Roku - zgłaszanie kandydatur

Stowarzyszenie Dobroczynne „Res Sacra Miser” w Olkuszu realizujące zadanie publiczne „Potrzebujesz mnie – więc jestem”, finansowane przez Województwo Małopolskie, serdecznie zaprasza do zgłaszania kandydatur w konkursie „Wolontariusz Roku 2014” organizowanym już po raz piąty w trzech kategoriach:
- najlepszy wolontariusz w mojej organizacji,
- najlepszy wolontariusz – uczeń,
- najlepszy wolontariusz – pedagog – propagator idei wolontariatu.
Konkurs ma na celu uhonorowanie osób propagujących na co dzień wolontariat i pracujących bezinteresownie dla dobra innych. Warunkiem udziału w konkursie jest pisemne zgłoszenie danej kandydatury do nagrody w wybranej kategorii na załączonym formularzu zgłoszeniowym zawierającym stosowne uzasadnienie wraz z opisem osiągnięć kandydata w zakresie wolontariatu.
Zgłoszenie do konkursu „Wolontariusz Roku 2014” należy składać w siedzibie Stowarzyszenia (budynek „Społem” PSS w Olkuszu, ul. Króla Kazimierza Wielkiego 12 pok. 20) w terminie do 31 października  2014 roku do godz. 15.00. Ogłoszenie wyników konkursu wraz z wręczeniem nagród dla Laureatów odbędzie się podczas VII edycji Targów Wolontariatu organizowanych 4 grudnia  2014 roku. Serdecznie zapraszamy  do wzięcia udziału w konkursie!

 

Załączniki:
Pobierz (FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.doc)Formularz zgłoszeniowy 553 Kb
Pobierz (REGULAMIN_-_WOLONTARIUSZ_ROKU_2014.pdf)Regulamin 152 Kb
 
 


KRS
0000171499

NASI PODOPIECZNI

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Czytaj więcej

NAJNOWSZE