Nasi przyjaciele

płatności online

Newsletter


Aktualności

Wstecz
dodane przez: Administrator
29-10-2020

Konkurs Wolontariusz Roku 2020 - rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń

Stowarzyszenie Dobroczynne „Res Sacra Miser” serdecznie zaprasza  do zgłaszania kandydatur w konkursie „Wolontariusz Roku 2020” . Zachęcamy Dyrektorów szkół podstawowych i średnich do składania zgłoszeń.

 

W tym roku konkurs organizowany jest w czterech kategoriach:

- najlepszy wolontariusz w mojej organizacji,

- najlepszy wolontariusz – uczeń szkoły średniej,

- najlepszy wolontariusz – uczeń szkoły podstawowej (nowa kategoria),

- najlepszy wolontariusz – pedagog – propagator idei wolontariatu.

Celem konkursu jest uhonorowanie osób propagujących na co dzień wolontariat ze szczególnym uwzględnieniem działań społecznych w związku z epidemią COVID-19.

Warunkiem udziału w konkursie jest pisemne zgłoszenie danej kandydatury do nagrody w wybranej kategorii na formularzu zgłoszeniowym, zawierającym stosowne uzasadnienie wraz
z opisem osiągnięć kandydata w zakresie wolontariatu. Zgłoszenie do konkursu „Wolontariusz Roku 2020” należy przesłać w formie skanu na adres wolontariat@rsm.org.pl do dnia 13 listopada 2020 roku.

Oceny zgłoszonych ofert dokona powołana przez Zarząd Stowarzyszenia Komisja Konkursowa.   

Ogłoszenie wyników konkursu wraz z wręczeniem nagród dla Laureatów będzie mieć miejsce  w dniu 24 listopada 2020 roku o godz. 10.00 w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Kolejowej 30 w Bukownie i będzie transmitowane na żywo podczas XIII edycji Targów Wolontariatu odbywających się online.

Serdecznie zapraszamy  do wzięcia udziału w konkursie. Zachęcamy zwłaszcza Dyrektorów szkół podstawowych i średnich z terenu powiatu olkuskiego do zgłaszania uczniów zaangażowanych  w działalność społeczną. 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Konkurs „Wolontariusz Roku 2020 jest realizowany w ramach projektu „Potrzebujesz mnie więc jestem” przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Naszym partnerem w organizacji wydarzenia jest SumiRiko Poland Sp. z o. o.

Wszelkich informacji w zakresie organizacji konkursu i XIII Targów Wolontariatu udzieli Państwu koordynator projektu Pani Janina Lenarczyk (tel. 698-211-780).  Regulamin konkursu pn. „Wolontariusz roku 2020” oraz formularz zgłoszeniowy jest dostępny do pobrania na stronie internetowej Stowarzyszenia: www.rsm.org.pl; 

 

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

Formularz w wersji edytowalnej do pobrania ze strony http://wolontariat.rsm.olkusz.pl 

 


KRS
0000171499

NASI PODOPIECZNI

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Czytaj więcej

NAJNOWSZE