Nasi przyjaciele

płatności online

Newsletter


Aktualności

Wstecz
dodane przez: Administrator
28-06-2017

Dziękujemy, że to dla Was ważne!

20 czerwca jury Programu Fundacji AVIVA „To dla mnie ważne” wyłoniło 14 laureatów w V edycji konkursu. Wśród nich znalazł się projekt „Akademia młodego programisty – nowy wymiar programowania” – przygotowany i promowany wspólnie przez Stowarzyszenie Dobroczynne „Res Sacra Miser”  w Olkuszu, Szkołę Podstawową nr 1 w Olkuszu oraz Szkołę Podstawową w Zedermanie.

 Dziękujemy wszystkim, którzy oddali swój głos na nasz projekt. Do samego końca głosowania internautów walczyliśmy o miejsce w czołowej 20-stce najlepszych projektów. Niesamowity pościg wynikający z zaangażowania całych społeczności lokalnych dał nam ostatecznie 7. miejsce w plebiscycie internetowym. Z niecierpliwością czekaliśmy na werdykt członków komisji konkursowej, wśród których znaleźli się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Jasiek Mela czy prof. Janusz Książyk. Wysiłek włożony w stworzenie projektu, a potem zdobywanie głosów opłacił się – przyznane 32 000 złotych przeznaczymy na zakup sprzętu do nauki programowania dla szkół. Dla  małych podopiecznych Stowarzyszenia – dzieci niepełnosprawnych i ich rodzin planowany jest zakup MUSICONu. Jest to to unikalny instrument muzyczny zaprojektowany do wszechstronnego rozwoju dzieci, zarówno psychicznego, jak i fizycznego.

 Każdy, kto poświęcił kilka minut swojego czasu i oddał głos ma wkład w nasz sukces. Dziękujemy wszystkim życzliwym nam osobom, które w różny sposób wsparły zgłoszoną inicjatywę.

 W sposób szczególny chcielibyśmy podziękować osobom i instytucjom, które przyczyniły się do pozyskania znacznej liczby głosów. Podziękowania kierujemy do:

- Pana Romana Piaśnika – Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz za wkład w promocję inicjatywy, dziękujemy  pracownikom Urzędu Miasta i Gminy za oddane głosy;

- Grona Pedagogicznego, Rodziców, Uczniów, sympatyków i przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Olkusz oraz Szkoły Podstawowej w Zedermanie za głosy i promocję projektu w środowisku;

- rodziców dzieci niepełnosprawnych zrzeszonych w “Kawiarence Pod Parasolem”;

- Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu; Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Uczniów IV Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu; Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Uczniów Zespołu Szkół nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu  za wspólne klasowe głosowanie.

 Zarząd Stowarzyszenia Dobroczynnego „Res Sacra Miser” w Olkuszu

 Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Olkuszu

 Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Obrońców Warszawy
w Zedermanie


KRS
0000171499

NASI PODOPIECZNI

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Czytaj więcej

NAJNOWSZE