Nasi przyjaciele

płatności online

Newsletter


Aktualności

Wstecz
dodane przez: Administrator
12-02-2016

Cordis Nobilis po raz siódmy!

6 lutego już po raz siódmy wręczono nagrody Szlachetnego Serca – Cordis Nobilis. To wyróżnienie wyjątkowe, przyznawane tym, którzy poświęcają swój czas, pasję, umiejętności i niejednokrotnie pieniądze innym. Wśród nagrodzonych znalazło się trzy osoby, z którymi nasze Stowarzyszenie związane jest już od kilku lat.
W kategorii OSOBA nagrodę z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz odebrała Pani Maria Rzepka – współzałożycielka i szefowa olkuskiego Stowarzyszenia na Rzecz Historycznych Organów Hansa Hummla. To osoba wyjątkowo zaangażowana w promocję olkuskich organów, organizatorka wielu koncertów muzyki organowej. Dzięki zaangażowaniu Marii Rzepki oraz osób współpracujących ze Stowarzyszeniem, olkuskie organy będą odnowione za środki pozyskane z funduszy zewnętrznych.
W kategorii NAUCZYCIEL wyróżnienie zdobyła Wiesława Syguła, związana z ZS nr 3 w Olkuszu, współpracująca z naszym stowarzyszeniem przy projektach wolontariackich, szczególnie w zakresie „Młodzieży w działaniu - Olkuskiej Szkoły Liderów”. Inspiratorka wielu działań wolontariackich wśród młodzieży szkolnej.
W kategorii WOLONTARIUSZ nagrodę odebrał Marcin Basiński, absolwent ZS nr 4 w Olkuszu. Wolontariusz, organizator wielu przedsięwzięć skierowanych do potrzebujących. Mocno zaangażowany w akcję „Szlachetna paczka”, aktywny uczestnik projektu „Młodzież w działaniu - Olkuska Szkoła Liderów”.

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy!

Zdjęcia dzięki uprzejmości Przegląd Olkuski autor: Piotr Kubiczek

Maria Rzepka

 


KRS
0000171499

NASI PODOPIECZNI

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Michałek Kaliś-pomóżmy w walce o zdrowie

Czytaj więcej

NAJNOWSZE